Кафедра БТПМ

Основні наукові досягнення кафедри

Розробка, створення та впровадження технологічних комплексів з випуску гумотросових врівноважувальних канатів та гумотросових конвеєрних стрічок для гірничо-видобувної галузі України», автори роботи: Колосов Л.В., Ропай В.А. (НГУ); Шидо М.М., Савицький В.І. (ВАТ «Кривбасзалізрудком»)

Комітетом з Державних Премій України в галузі науки і техніки присуджено Премію Президента України для молодих вчених за 2011 р. за роботу «Розробка теорії, методів розрахунку і технології створення гумотросових канатів шахтних підйомних установок нового покоління», автор роботи: Колосов Д.Л. (НГУ)


«Ліфтові установки нового покоління з плоскими тяговими органами», автори роботи: Блохін С.Є., Колосов Д.Л. (НГУ); Шидо М.М. (ВАТ «Кривбасзалізрудком»)


Наукові публікації кафедри (Детальніше можна ознайомитись тут)

1. Є.В. Нагорний, В.С. Наумов, Я.В. Літвінова, Системний підхід до оптимізації процесів логістичного управління в транспортних вузлах. // Залізничний транспорт України. Науково-практичний журнал. - 2014. - №3(106) - с. 46-52.
2. Літвінова Я.В. Оптимізація структури і потужності виробничих фондів транспортних вузлів з урахуванням параметрів попиту на послуги з переробки вантажів. // Сучасні технології в машинобудуванні та транспорті. Науковий журнал - Луцьк: Луцький НТУ, 2017. - №2(9). - с. 77-81.
3. Літвінова Я.В. Оцінка споживчої цінності послуг громадського транспорту в аспекті підвищення якості їх надання. // Сучасні технології в машинобудуванні та транспорті. Науковий журнал - Луцьк: Луцький НТУ, 2018. - №1(10). - с. 44-49.

сайт статистики
arrow_upward