Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ОНИЛ ДПС Для всех интересующихся социологией и философией.

Основні наукові досягнення кафедри

  • Розробка, створення та впровадження технологічних комплексів з випуску гумотросових врівноважувальних канатів та гумотросових конвеєрних стрічок для гірничо-видобувної галузі України», автори роботи: Колосов Л.В., Ропай В.А. (НГУ); Шидо М.М., Савицький В.І. (ВАТ «Кривбасзалізрудком»)

Наукові публікації кафедри

1. Є.В. Нагорний, В.С. Наумов, Я.В. Літвінова, Системний підхід до оптимізації процесів логістичного управління в транспортних вузлах. // Залізничний транспорт України. Науково-практичний журнал. - 2014. - №3(106) - с. 46-52.

2. Літвінова Я.В. Оптимізація структури і потужності виробничих фондів транспортних вузлів з урахуванням параметрів попиту на послуги з переробки вантажів. // Сучасні технології в машинобудуванні та транспорті. Науковий журнал - Луцьк: Луцький НТУ, 2017. - №2(9). - с. 77-81.

3. Літвінова Я.В. Оцінка споживчої цінності послуг громадського транспорту в аспекті підвищення якості їх надання. // Сучасні технології в машинобудуванні та транспорті. Науковий журнал - Луцьк: Луцький НТУ, 2018. - №1(10). - с. 44-49.сайт статистики
© 2006-2020 Інформація про сайт